Aktualności

Bardzo dziękujemy

Bardzo nam miło poinformować Państwa, że również podczas upałów pamiętają o nas Darczyńcy. Wsparcie, za które chcemy dziś podziękować, otrzymaliśmy od wrocławskiej agencji INSEO (https://www.inseo.pl/ ), co bardzo nas cieszy. Dziękujemy!

0 komentarzy

Dziękujemy za wsparcie

Stowarzyszenie Pomocy Akson pragnie podziękować firmie AFTERWEB (https://afterweb.pl/ ) za wsparcie finansowe. To niezmiernie miłe, że firmy chcą wspierać naszą działalność. Oby tak dalej!

0 komentarzy

Wolontariusze z IKEA Wrocław i Ikano Banku zadbali o nasz ogród

Pięcioro wolontariuszy z IKEA Wrocław i Ikano Banku pomogło nam uporządkować ogród przed budynkiem Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Wolontariusze uporządkowali teren, ścięli i wywieźli suche gałęzie, wyrwali chwasty, a przede wszystkim wkopali krzewy laurowiśni, z których w przyszłości wyrośnie piękny żywopłot. DZIĘKUJEMY za zaangażowanie i ciężką pracę 🙂

0 komentarzy

Podziękowanie

Dzisiejsze podziękowanie kierujemy do sklepu MURRANO https://www.murrano.pl/ Cieszymy się, że grono naszych Darczyńców tak szybko się powiększa. Dziękujemy za otwarte serca i chęć pomocy!

0 komentarzy

Serdecznie DZIĘKUJEMY Załodze ORŁÓW za wielkie serce, ofiarność i chęć niesienia pomocy

0 komentarzy

Dziękujemy 🙂

W ten piękny, przedświąteczny czas otrzymaliśmy wsparcie od firmy https://malodesign.pl/  za co chcieliśmy w tym miejscu serdecznie podziękować!

0 komentarzy

Podziękowanie

Wrocławska firma https://www.adsystem.pl/ dołącza do grona naszych przyjaciół. Dziękujemy za wsparcie!

0 komentarzy

Podziękowanie

Deweloper z Siechnic pod Wrocławiem, firma http://arbetdeweloper.pl/ to kolejny lokalny przedsiębiorca, który udzielił nam pomocy finansowej. Dziękujemy!

0 komentarzy

Dziękujemy za pomoc

Wrocławska firma https://radca-az.pl/ udzieliła nam dziś kolejnego wsparcia. Dziękujemy!

0 komentarzy

Podziękowanie za wsparcie

W dniu dzisiejszym dołącza do nas kolejny darczyńca! Jest to firma http://prawapacjenta.org/ zajmująca się odszkodowaniami medycznymi. Dziękujemy!

0 komentarzy

Podziękowanie dla firmy Codex

  Nasze działania dostrzega się nie tylko lokalnie, ale i w całej Polsce! Dziś do grona naszych przyjaciół dołącza rzeszowska firma https://codex.org.pl/ – dziękujemy pięknie!

0 komentarzy

Podziękowanie

Z przyjemnością informujemy, że do grona wspierających nas firm dołącza I-Kancelaria – https://www.i-kancelaria.pl/ prowadzona przez Rafała Ptaka i Wspólników – dziękujemy!

0 komentarzy

Kancelaria Prawna AIF z Wrocławia wspiera nasze Stowarzyszenie

Bardzo dziękujemy  Kancelarii Prawnej AIF z Wrocławia https://www.aif.com.pl/  za okazaną pomoc!

0 komentarzy

Podziękowanie dla Kancelarii AIF

Składamy serdeczne podziękowania dla Kancelarii AIF (https://www.tuodszkodowania.pl/) za wsparcie naszych działań.

0 komentarzy

Podziękowania dla firmy AFTERWEB

Serdeczne podziękowania dla firmy AFTERWEB  (https://afterweb.pl/) za wsparcie naszego Stowarzyszenia. Dziękujemy za wsparcie.

0 komentarzy

Nowa edycja Treningu Umiejętności Wychowawczych

We wrześniu 2017r. ruszamy z kolejną edycją treningu umiejętności wychowawczych w Ośrodku Terapeutycznym przy Pl. Strzeleckim 23a/3. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 71 328 70 41. Prosimy o nagrywanie się na sekretarkę i podanie swojego nazwiska i numeru telefonu. Oddzwonimy w najbliższym możliwym terminie.

0 komentarzy