Pomóż w uruchomieniu Poradni dla dzieci i dorosłych przy Ośrodku Interwencji Kryzysowej

Przed nami jedno z najtrudniejszych zadań, ale jesteśmy pełni wiary i optymizmu, że i tym razem, z Państwa pomocą, uda się je zrealizować!

Nasze marzenie, to otwarcie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Glinianej 28 we Wrocławiu. Wiemy, jak trudne są dzisiaj czasy i ile osób choruje na depresję, zaburzenia odżywiana, nie radzi sobie w szkole, w pracy czy w relacjach, przy czym fachowej pomocy jest ciągle za mało.

My, jako Stowarzyszenie Pomocy, wyszliśmy tym potrzebom na przeciw. Do tej pory, przez lata naszej pracy i Państwa ofiarności, udało nam się zebrać środki, by wygospodarować część budynku i przygotować pokoje pod gabinety psychologiczne/logopedyczne/terapeutyczne i terapie zajęciowe dla dzieci. Jedynym wydatkiem, na który nas już nie stać, a który dzieli nas od tego, by Poradnia mogła zostać otwarta i w pełni funkcjonować, jest ukończenie remontu łazienek dla pacjentów. Koszt takiego remontu to 35 000 zł. Są to dla nas niemałe pieniądze. Tylko i aż ta kwota dzieli nas od naszego celu.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że jednym z naszych pierwszych darczyńców została finalistka konkursu  Miss Polonia – Pani Aleksandra Lenart, która pod szyldem akcji “Korona z Głowy 2022”, będzie patronować naszemu projektowi <3

Prosimy o wsparcie naszych działań poprzez wpłatę na konto:

Stowarzyszenie Pomocy “Akson”

83 2490 0005 0000 4500 8136 3939

lub wpłatę poprzez link: https://zrzutka.pl/4vuzpt/